Ve Stromoví, aneb MÍT RÁD vs. MILOVAT

1. září 2015 v 0:40 | Šíryen |  …, aneb Téma Týdne
"Ať si ty zasraný dementi kurva už naserou," tryskem skrz divoký les uháněli vpřed.
Pohybovali se v korunách stromů a skákali z větve na větev.
Zakopla, on se v okamžení odchýlil z dráhy svého běhu a s elegantní otočkou ji uchopil za ruku a vytáhl na nohy.

Mladá větev se svažovala vzhůru a její dřevo začalo být příliš kluzké, než aby se po něm mohli pohybovat v takovém úhlu.
Zvládnou to. Ještě... Ještě kousek, ...


S rezervou pouhého zlomku vteřiny se větývka stačila ohnout, jakmile dosáhli její poloviny a dovolila jim nyní, se po jejím hladkém povrchu sklouznout. Za neustálého vyrovnávání balancu se přizastavil u samého okraje listu, počkal, až dívka sjede až k němu a ruku v ruce se oba dva odrazili k nádhernému skoku.
Podíval se jí do rozněžnělých očí, zaregistroval její rozverný úsměv a sám se usmál též. Jejich dlaně se v opojném letu, při němž jako by se čas zpomalil, div ne zastavil, rozpojily a oni s roztaženýma rukama klesali ke kmenu dalšího stromu. Doskočili a hluboké rýhy ve vrásčité kůře jim pomáhaly při svižném výstupu vzhůru.

Šplhání po kmenu je ponechávalo se zcela nekrytými, odhalenými zády a bylo nad míru nerozumné setrvávat tak déle, než bylo nezbytně nutné. Za okamžik se již opět prodírali korunami. Kousíček za nimi narazila do kamenu vypálená střela. Přebíhali ze zákrytu do zákrytu a vzájemně se kryli, netuše, kde se jejich nepřítel nachází.

A náhle se zlé postavy objevily před nimi. Byli v pasti. Protivník se rozesmál a v doprovodu svých ozbrojených kumpánů se volným krokem přibližoval, aby bezodkladně zabil nejdříve jeho a pak jeho družku. Stali přitisknutí zády k holému kmenu, nebylo úniku. Proti muži byla vymrštěna střela v podobě obrovského žaludu. Jaké překvapení, když místo něj zasáhla dívku, která před něj skočila, aby ránu schytala místo něho. Na nic nečekal, než se kdokoli vzpamatoval, prchnul.

Jeho milá se zatím, zasažena do hlavy, mrtvá, v líném pádu, snášela ( řítila) z větve k zemi. Nikdy nepochopil, proč to pro něj udělala. On by to pro ni neudělal.Za sebou pár šlépějí.
Krvavých umírá
 


Komentáře

1 Spiiiidy Spiiiidy | E-mail | Web | 2. září 2015 v 20:04 | Reagovat

I když hodně smutné, stále krásné, z mnoha různých úhlů pohledu :)

... a moc chválím nový design, krásně originální a chaotický, ale přitom ani moc neruší. O moc lepší než minulý. Keep it up ^^

2 Šíryen Šíryen | E-mail | Web | 10. února 2016 v 1:13 | Reagovat

[1]: Fíha, moc mne těší =) Já se spíše obávala nečitelnosti, nepřehlednosti.. =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama