Rozkrájení blogu?

17. září 2014 v 23:07 | Šíryen |  Myšlenkové pochody
Není to poprvé, co mi hlavou prolétla myšlenka na rozkrájení blogu. Přichází zejména proto, že jej nikomu pro určité "až nemile osobní" pasáže nemohu ukázat. Občas by se hodilo, při nějaké náhodné příležitosti zkopírovat a poslat odkaz na svůj článek, povídku, či kresbu. Ale možné to není, neboť své nitro jim společně s dobře míněným odkazem, odhalovat nechci.
Myšlenka zaniká, v okamžiku, kdy si ji uvědomím. Nebylo by možné ty části separovat. Patří to k tomuto blogu a tvoří to jeho neodmyslitelnou část. Povídky se proplétají s kresbami, odkazujícími na niternější články a ty, zase mají co říct k povídkám a naopak. Souvisí zde jedno s druhým a bez vzájemné podpory by nic z toho nefungovalo.
Velkou roli by v tom také sehrával nedostatek mého času na správu více, než jednoho blogu. Už takto mi činí problém, se sem poslední dobou dostávat. A přitom chuť by byla velká,… chybí mi to.
Dnes jsem si nostalgicky pročetla některé své "staré" povídky k tématům týdne a… moc mě potěšily. O to více mne mrzí, že nyní na tvorbu nemám čas. Takřka ani trochu. Což se změní.
Musí změnit.
Minimálně budu každý týden psát slohovou práci do školy (Na což se na rozdíl od spolužáků těším).

Za deset dní oslaví můj blog druhé narozeniny,… a já bych mu nerada popřála tím, že ho budu zanedbávat. Naopak. Chci, aby opět květl. Byl mým přítelem, důvěrníkem, mými myšlenkami a ústy. Mým mečem.

Píši na blog svému blogu o tom, jak mi chybí blog. Smutné.
Nejsem si jista, zda jsem někdy psala článek natolik unavená, jako právě teď a natolik v polospánku,…
Půjdu to napravit,… tak za hodinu,… až dokončím všechnu práci, která je ještě na pořadu dne.

Prodloužení dne by v mém případě bylo k ničemu,…a prosit o nadlidskou schopnost -nespat, je rouháním. Nechci přijít o možnost snění….
Je to smutné, opravdu, ale,… dobrou noc.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama